31.10.2012

STRASZNY POST ;)

Poprawie trzech latach przerwy-ciąża, macierzyński itd. postanowiłam wziąć się w garść i pofocić-kolejna z moich pasji:). A że dziś mroczny klimat HALLOWEEN to i sesyjka o takim charakterze.Oto co wyszło:
 fot./makeup-KLIK
A teraz o mnie :)-bo to w końcu miał  być modowy blog . W FB-kowym zapytaniu z czym połączyć szarości 2:0 wygrał granat.

Więc proszę bardzo wbiłam się z szarą sukienkę-nabytek z allegro oznaczoną w tytule mianem włoska-wygodna z kieszonkami-taka luzara;).

sukienka-allegro
płaszcz-allegro
kozaki-z szafy
torebka-prezent
szal-lumpik
rękawiczki-prezent
biżuteria- klik
zegarek- jelly watch


KOLOR GRANATOWY
Co możemy odczytać u osób, których kolor granatowy jest barwą najcenniejszą? Kolor, który wedle tych osób jest najładniejszy, a zarazem stawiają go na piedestale.

Jeśli usłyszymy z ust drugiej osoby, iż jej najpiękniejszym kolorem jest właśnie granat, możemy z czystym sercem twierdzić, że mamy przyjemność rozmowy z osobą mądrą, a zarazem kulturalną, której nie obce są zasady Savoir Vivre. Osoby te są bardzo często wymagające, przede wszystkim w życiu zawodowym, co bardzo często sprawia, iż takie osoby zasiadają na wysokich stanowiskach.

Ludzi tych charakteryzuje samodzielność, lubią oni podejmować decyzje, a zarazem cechują się podwyższoną skłonnością do ryzyka. Bardzo istotny jest fakt, iż ludzie z tego pokroju potrafią trafniej oceniać drugiego człowieka.

Warto zauważyć, że takie osoby bardzo często liczą w głównej mierze wyłącznie na własne siły. Jak również są to ludzie, którzy potrafią się dobrze zaprezentować, przy czym sprawia to, iż wzbudzają w stosunku do własnej osoby duże zaufanie, co bardzo często ma pokrycie z rzeczywistością. W głównej mierze są to osoby twórcze, znacznie bardziej, aniżeli osoby, które upowszechniają się z innym kolorem.(z mbrokerts.pl)
i bonusik ;)
UDANEJ HALLOWEEN-owej imprezki:*7 komentarzy:

 1. Sukienka, jak i cały zestaw bardzo mi się podoba :))
  pozdrawiam i obserwuję ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. O, też z Bydgoszczy!:) Bardzo fajny blog i stylizacje! Zapraszam do nas:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie wyglądasz! :)

  Obserwuję i zapraszam do mnie: KLIK :)

  OdpowiedzUsuń
 4. wow, świetny post! dobrze, że trafiłam na Twój blog, naprawdę mi się podoba, będę tu zaglądać częściej. koniecznie! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo pomysłowe;) fajny look ;)

  pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Beautiful post!!! would you like to follow each other?
  Besos, desde España, Marcela♥

  OdpowiedzUsuń