08.10.2012

DZIEWCZYNY LUBIĄ BRĄZ

Dziś ciut mądrości o kolorach. Ocena drugiego człowieka odbywa się przede wszystkim po tym co sobą prezentuje- jak się ubiera, maluje, po gestach mimice-to aż 87 % odbioru. Potęga niewerbalnego przekazu jest więc ogromna i musimy zdawać sobie z niej sprawę na  co dzień w kontaktach z innymi, na rozmowie o pracę czy w samej pracy."Jak nas widza tak nas piszą"-nic bardziej trafnego:).
W tym temacie chciałabym przybliżyć troszkę by nie zanudzić jaka jest potęga koloru.
Ulubione kolory, czy potrzeba ubrania czegoś w danym kolorze, w danym momencie-odzwierciedlają  stan emocjonalny i psychiczny, nasze problemy, uczucia i stan ducha. Kolory które podświadomie lubimy i wybieramy odkrywają całą prawdę o nas. Warto poszperać w necie i dowiedzieć się co poszczególne barwy "mówią", dowiemy sie sporo sami o sobie i UWAGA!  możemy sobie czasem dopomóc władając tak potężną bronią jaką jest KOLOR.

Z ciekawostek-kolory mogą leczyć- KOLOROTERAPIA to nauka znana nie od dziś.

Warto również zwrócić uwagę na stylistykę kolorów różnych firm-logo, reklama, wystrój, stroje pracowników. W ten sposób dowiemy się bardzo wiele o firmie, dowiemy się między innymi na co w pierwszej kolejności stawia przedsiębiorstwo.Dość nudzenia:) moje kolory, te ulubione: BRĄZOWY, GRANATOWY, SZARY, CZERWONY, od czasu do czasu FIOLET...Obnażyłam się;P

DZIŚ BRĄZOWA STYLIZACJA

"Osoby te są nad wymiar skromne, nie szukające poklasku i nie stawiające siebie na piedestale, ludzie naturalni, nie udający kogoś, kim tak naprawdę nie są. Jeśli tylko mogą i nic nie stoi na przeszkodzie pomogą drugiej osobie.

Bardzo istotny jest fakt, że są to osoby uczciwe, co przeradza się w swoiste zaufanie w stosunku do tych osób. Osoby te są dokładne, dlatego też każda praca musi być przez nich wykonana w należyty sposób.

Kochają naturę, wszelakie rośliny i zwierzęta i nie dopuszczą, aby ktokolwiek ją skrzywdził."(portal mbrokers.pl)


biżuteria- bransoletka, kolczyki, korale-ja sama
mega wygodne koturny-allegro
golf-osiedlowy sklepik
sweter-j/w
spodnie-nie markowe, ale moje ulubione
zegarek- jelly watch
do następnego:)

2 komentarze:

  1. Obnażaj się dalej Madziu, ja pilnie czytam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. mój ulubiony,ciepły brąz....super!

    OdpowiedzUsuń