10.10.2012

ZIELONO MI

Kolor zielony stanowczo i kategorycznie nie należy do moich ulubionych. Historia tych porciaków zaczęła się już w tym poście, gdzie żyłam w słodkim przekonaniu, iż ich kolor przypomina bardziej miętę, którą toleruję, a nie kolor ekotorby :(-ryzyko zakupów internetowych , kalibracji aparatu, monitora itd.. Szczęście w nieszczęściu -krój boski.Dla odwrócenia swojej własnej uwagi od tej zieleni-ulubione szpilki i skórzana kurtka:*

Dla miłośników kolorystycznego przynudzania KOLOR ZIELONY

"Co można odczytać u osób u których kolor zielony odgrywa kluczową rolę? Kolor, który dla tych osób jest najważniejszy spośród wszystkich barw.

Ludzie Ci obdarzeni są miłością w stosunku do drugiego człowieka, życzliwi, pomocni, można w każdej sytuacji na nich liczyć, a zarazem skromni, co przejawia się tym, iż nie wstawiają siebie na piedestale.

Osoby te są sympatyczne, cenią sobie spokój, lubią sporadycznie samemu z sobą pobyć na osobności, aby poukładać wszystkie myśli. Można by powiedzieć, że są bratnią duszą i świetnie nadają się na przyjaciela, któremu to można zwierzyć się nawet z największych problemów. Ludzie Ci nas nie zdradzą, powiedzą nam szczerą prawdę, można im zaufać co bez wątpienia jest bardzo istotne.

Mają swoje cele do których dożą, by je osiągnąć lecz nie kosztem drugiego człowieka. Często osoby utożsamiające się z tą barwą posiadają bezcenną intuicje. Warto również zaznaczyć, iż mają poczucie własnej wartości." (z portalu mbrokers.pl)


torebka-lumpik
skórzane -buty i kurtka
spodnie-ZARA
bluzka-allegro
kolczyki-szkło weneckie
pasek- lumpik

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz